Saklı Cennet arşivleri - Organik Ekspres

Saklı Cennet

Saklı Cennet

HERKES İÇİN SAĞLIKLI ve DOĞAL YAŞAM MÜMKÜN

“Herkes için sağlıklı ve doğal yaşam mümkün”diyerek çıktık yola ve 16 senedir doğaya olan inancımızla organik ve sağlıklı ürünler üretmeye çalışıyoruz.

TEMARI GIDA SAN.ve TİC. A.Ş.
Bizim üretimlerimiz olan SAKLI CENNET, EKOZEY, GALİPOLİ, MUTLU KEÇİLER ÇİFTLİĞİ markalarımızın satışını ve pazarlamasını gerçekleştiriyoruz.
Ayrıca, Temarı Gıda TEMA kırsal kalkınma projelerinde üretilen ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapan tek yetkilidir.

SAKLI CENNET ORGANİK ve DOĞAL ÜRÜNLER ‘ in EN ÖNEMLİ AYRICALIĞI
İşletmelerimizde kendi ham maddelerimizi kendimiz üretiyoruz, kendimiz işliyoruz ve sizlere ilk elden ürünlerimizi teslim ediyoruz.
Böylece topraktan sofralara uzanan sağlıklı ürünlerin yolundan ve kalitelerinin devamlılığından haberdar ve hakim oluyoruz. Bu ayrıcalık da bizi emsallerimiz den ayıran en belirgin özelliğimizdir.
Güvencemiz altında sunduğumuz tüm organik ve doğal ürün çeşitlerimizi, bu denetimin huzuruyla tüketicilerimizle paylaşıyoruz.

SAKLI CENNET MARKALI ÜRÜNLERİMİZİN ORGANİK VE DOĞAL ÜRÜN YETKİLİ BELGELERİ
İşletmelerimiz IFOAM Uluslararası Organik Tarım Hareketleri Federasyonu üyesidir.
IFOAM 120 ülkede üyeleri olan, dünyada organik tarımla ilgili çalışan bir şemsiye kuruluştur.
IFOAM, organik tarım standartlarını belirler ve organik tarım hareketlerine önderlik eder.
Bu üyeliğimiz sayesinde tüm işletmelerimiz, IFOAM tarafından belirlenen tarım standartlarına uyarak, çevreyle ilgili önce kendi topraklarımızdan başlayarak, sonrasında da küresel sorunların çözümünde paydaş duyarlılığını ortaya koyar.

Tarımsal ürünlerimiz, arıcılık ürünlerimiz, hayvancılık ve süt ürünlerimiz, işleme, etiketleme, depolama, pazarlama faaliyetlerimiz, ECOCERT IMO Sertifikasyon kuruluşu tarafından kontrol edilip, sertifikalandırılmaktadır.

ECOCERT IMO Uluslararası Standardizasyon Organizasyonu (ISO) tarafından akredite olmuş, ulusal ve uluslar arası otoriteler tarafından yetkilendirilmiş bir kontrol ve sertifikasyon kuruluşudur.

1–20 / 32 sonuç görüntüleniyor